4TCE470MCL
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 4TCE470MCL
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP TANT POLY 470UF 4V 2917
Arkusze danych: 4TCE470MCL.pdf
2500 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 4TCE470MCL
Part Number 4TCE470MCL Producent Panasonic
Opis CAP TANT POLY 470UF 4V 2917 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 76665 pcs Arkusz danych 4TCE470MCL.pdf
Napięcie - znamionowe 4V Rodzaj Molded
Tolerancja ±20% Rozmiar / Wymiar 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Seria POSCAP™ TC oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2917 (7343 Metric)
Inne nazwy 4TCE470MCL-ND
P123551TR
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks Producent Kod rozmiaru D3L
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.118" (3.00mm)
cechy General Purpose ESR (Equivalent Series Resistance) 12 mOhm
szczegółowy opis 470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 2917 (7343 Metric) 12 mOhm Pojemność 470µF