35SEK330M
PanasonicPanasonic
35SEK330M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 35SEK330M
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM POLY 330UF 20% 35V T/H
Arkusze danych: 1.35SEK330M.pdf2.35SEK330M.pdf3.35SEK330M.pdf4.35SEK330M.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 35SEK330M
Part Number 35SEK330M Producent Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 330UF 20% 35V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 65350 pcs Arkusz danych 1.35SEK330M.pdf2.35SEK330M.pdf3.35SEK330M.pdf4.35SEK330M.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu -
Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm) Seria OS-CON™, SEK
Ripple Current @ Low Frequency 69.5mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.39A @ 100kHz
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy P122629
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 18 mOhm szczegółowy opis 330µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 18 mOhm 1000 Hrs @ 125°C
Pojemność 330µF Aplikacje General Purpose