32SEQP15M
PanasonicPanasonic
32SEQP15M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 32SEQP15M
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM POLY 15UF 20% 32V T/H
Arkusze danych: 32SEQP15M.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 32SEQP15M
Part Number 32SEQP15M Producent Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 15UF 20% 32V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 91682 pcs Arkusz danych 32SEQP15M.pdf
Napięcie - znamionowe 32V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu -
Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm) Seria OS-CON™, SEQP
Ripple Current @ Low Frequency 28mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 560mA @ 100kHz
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy PCE5065
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 mOhm szczegółowy opis 15µF 32V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 80 mOhm 1000 Hrs @ 125°C
Pojemność 15µF Aplikacje General Purpose