2TPSF270M9G
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
2TPSF270M9G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2TPSF270M9G
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP TANT POLY 270UF 2V 1411
Arkusze danych: 2TPSF270M9G.pdf
2000 pcs
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 2TPSF270M9G
Part Number 2TPSF270M9G Producent Panasonic Electronic Components
Opis CAP TANT POLY 270UF 2V 1411 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 90719 pcs Arkusz danych 2TPSF270M9G.pdf
Napięcie - znamionowe 2V Rodzaj Molded
Tolerancja 270µF Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu -
Dostawca urządzeń Pakiet B2S Rozmiar / Wymiar 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Seria POSCAP™ TPSF Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Polaryzacja 1411 (3528 Metric) Inne nazwy P16215TR
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Numer części producenta 2TPSF270M9G Żywotność @ Temp. 9 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max) 0.079" (2.00mm) cechy General Purpose
Rozszerzony opis 270µF ±20% Molded Tantalum Polymer Capacitor 2V 1411 (3528 Metric) 9 mOhm ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Opis CAP TANT POLY 270UF 2V 1411 Aplikacje 1000 Hrs @ 105°C
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
2TP8-6
2TP8-6
Producenci: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis: SWITCH ROCKER DPST-NO 10A 125V
Na stanie: 831 pcs
Pobieranie: 2TP8-6.pdf
RFQ
2TPE330MAFB
2TPE330MAFB
Producenci: Panasonic
Opis: CAP TANT POLY 330UF 2V 1411
Na stanie: 94433 pcs
Pobieranie: 2TPE330MAFB.pdf
RFQ
2TP8-8
2TP8-8
Opis: SWITCH ROCKER DPDT 10A 125V