2SEPC470MZ+TSS
PanasonicPanasonic
2SEPC470MZ+TSS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2SEPC470MZ+TSS
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V T/H
Arkusze danych: 2SEPC470MZ+TSS.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 2SEPC470MZ+TSS
Part Number 2SEPC470MZ+TSS Producent Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 128432 pcs Arkusz danych 2SEPC470MZ+TSS.pdf
Napięcie - znamionowe 2.5V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu -
Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia (5.00mm) Seria OS-CON™, SEPC
Ripple Current @ Low Frequency 209mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.18A @ 100kHz
oceny - Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.079" (2.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 7 mOhm
szczegółowy opis 470µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 470µF