2SEPC1000MX+S
PanasonicPanasonic
2SEPC1000MX+S Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2SEPC1000MX+S
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM POLY 1000UF 2.5V T/H
Arkusze danych: 2SEPC1000MX+S.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 2SEPC1000MX+S
Part Number 2SEPC1000MX+S Producent Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 1000UF 2.5V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 97436 pcs Arkusz danych 2SEPC1000MX+S.pdf
Napięcie - znamionowe 2.5V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu -
Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm) Seria OS-CON™, SEPC
Ripple Current @ Low Frequency 305mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 6.1A @ 100kHz
oceny - Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy P16398CT
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.138" (3.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.354" (9.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 7 mOhm szczegółowy opis 1000µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 1000µF Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
2SE89
2SE89
Producenci: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis: SEALED AERO SWITCH
Na stanie: 4623 pcs
Pobieranie: 2SE89.pdf
RFQ
2SEPC1000MX
2SEPC1000MX
Producenci: Panasonic
Opis: CAP ALUM POLY 1000UF 2.5V T/H
Na stanie: 146801 pcs
Pobieranie: 2SEPC1000MX.pdf
RFQ
2SEPC100MZ+TSS
2SEPC100MZ+TSS
Producenci: Panasonic
Opis: CAP ALUM POLY 100UF 20% 2.5V T/H
Pobieranie: 2SEPC100MZ+TSS.pdf
2SE62
2SE62
Opis: SEALED AERO SWITCH
Pobieranie: 2SE62.pdf
2SEPC2700M
2SEPC2700M
Opis: CAP ALUM POLY 2700UF 2.5V T/H
Pobieranie: 2SEPC2700M.pdf
2SEPC330MW
2SEPC330MW
Opis: CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V T/H
Pobieranie: 2SEPC330MW.pdf
2SE323
2SE323
Na stanie: 234 pcs
Pobieranie: 2SE323.pdf
2SE6
2SE6
Na stanie: 970 pcs
Pobieranie: 2SE6.pdf
2SEPC330MW+TSS
2SEPC330MW+TSS
Pobieranie: 2SEPC330MW+TSS.pdf
2SEPC2700M+T
2SEPC2700M+T
Pobieranie: 2SEPC2700M+T.pdf
2SE321
2SE321
Pobieranie: 2SE321.pdf
2SEPC100MZ
2SEPC100MZ
Pobieranie: 2SEPC100MZ.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...