2R5TPF680M7L
PanasonicPanasonic
2R5TPF680M7L Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2R5TPF680M7L
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP TANT POLY 680UF 2.5V 2917
Arkusze danych: 2R5TPF680M7L.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 2R5TPF680M7L
Part Number 2R5TPF680M7L Producent Panasonic
Opis CAP TANT POLY 680UF 2.5V 2917 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 91926 pcs Arkusz danych 2R5TPF680M7L.pdf
Napięcie - znamionowe 2.5V Rodzaj Molded
Tolerancja ±20% Rozmiar / Wymiar 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Seria POSCAP™ TPF oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2917 (7343 Metric)
Inne nazwy P16554TR temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks Producent Kod rozmiaru D3L
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.118" (3.00mm)
cechy General Purpose ESR (Equivalent Series Resistance) 7 mOhm
szczegółowy opis 680µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 7 mOhm Pojemność 680µF