20SVPA47M
PanasonicPanasonic
20SVPA47M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 20SVPA47M
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V SMD
Arkusze danych: 20SVPA47M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 20SVPA47M
Part Number 20SVPA47M Producent Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 78056 pcs Arkusz danych 20SVPA47M.pdf
Napięcie - znamionowe 20V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm) Seria OS-CON™, SVPA
Ripple Current @ Low Frequency 131.5mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.63A @ 100kHz
oceny - Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy PCE5069CT
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2A (4 Weeks) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 33 mOhm szczegółowy opis 47µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 33 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 47µF Aplikacje General Purpose