20SEQP22M
PanasonicPanasonic
20SEQP22M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 20SEQP22M
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM POLY 22UF 20% 20V T/H
Arkusze danych: 20SEQP22M.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 20SEQP22M
Part Number 20SEQP22M Producent Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 22UF 20% 20V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 122505 pcs Arkusz danych 20SEQP22M.pdf
Napięcie - znamionowe 20V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu -
Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm) Seria OS-CON™, SEQP
Ripple Current @ Low Frequency 22.9mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 458mA @ 100kHz
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy PCE5063
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Główny odstęp 0.098" (2.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 mOhm szczegółowy opis 22µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 60 mOhm 1000 Hrs @ 125°C
Pojemność 22µF Aplikacje General Purpose