20SEP56M
PanasonicPanasonic
20SEP56M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 20SEP56M
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM POLY 56UF 20% 20V T/H
Arkusze danych: 20SEP56M.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 20SEP56M
Part Number 20SEP56M Producent Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 56UF 20% 20V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 112910 pcs Arkusz danych 20SEP56M.pdf
Napięcie - znamionowe 20V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu -
Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm) Seria OS-CON™, SEP
Ripple Current @ Low Frequency 120mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.4A @ 100kHz
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy P16311
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 mOhm szczegółowy opis 56µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 40 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 56µF Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
20SEP68M
20SEP68M
Producenci: Panasonic
Opis: CAP ALUM POLY 68UF 20% 20V T/H
Na stanie: 111087 pcs
Pobieranie: 20SEP68M.pdf
RFQ
20SEP56M+T
20SEP56M+T
Producenci: Panasonic
Opis: CAP ALUM POLY 56UF 20% 20V T/H
Na stanie: 89062 pcs
Pobieranie: 20SEP56M+T.pdf
RFQ
20SEPF120M+TSS
20SEPF120M+TSS
Opis: CAP ALUM POLY 120UF 20% 20V T/H