10TPB330M
PanasonicPanasonic
10TPB330M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 10TPB330M
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP TANT POLY 330UF 10V 2917
Arkusze danych: 10TPB330M.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 10TPB330M
Part Number 10TPB330M Producent Panasonic
Opis CAP TANT POLY 330UF 10V 2917 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 57203 pcs Arkusz danych 10TPB330M.pdf
Napięcie - znamionowe 10V Rodzaj Molded
Tolerancja ±20% Rozmiar / Wymiar 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Seria POSCAP™ TPB oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2917 (7343 Metric)
Inne nazwy P16449TR temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks Żywotność @ Temp. -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.157" (4.00mm) cechy General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance) 35 mOhm szczegółowy opis 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 2917 (7343 Metric) 35 mOhm
Pojemność 330µF