10SVP330MX
PanasonicPanasonic
10SVP330MX Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 10SVP330MX
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM POLY 330UF 20% 10V SMD
Arkusze danych: 10SVP330MX.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 10SVP330MX
Part Number 10SVP330MX Producent Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 330UF 20% 10V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 85794 pcs Arkusz danych 10SVP330MX.pdf
Napięcie - znamionowe 10V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm) Seria OS-CON™, SVP
Ripple Current @ Low Frequency 185mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.7A @ 100kHz
oceny - Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy P16434CT
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 25 mOhm szczegółowy opis 330µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 25 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 330µF Aplikacje General Purpose