QS20.241-C1
PULSPULS
QS20.241-C1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: QS20.241-C1
Producent / marka: PULS
Opis produktu DIN RAIL PWR SUPPLY 480W 24V 20A
Arkusze danych: 1.QS20.241-C1.pdf2.QS20.241-C1.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 157 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 157 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje QS20.241-C1
Part Number QS20.241-C1 Producent PULS
Opis DIN RAIL PWR SUPPLY 480W 24V 20A Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 157 pcs Arkusz danych 1.QS20.241-C1.pdf2.QS20.241-C1.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 24V
Napięcie - Izolacja 500V Napięcie - Wejście 85 ~ 276 VAC
Rodzaj Enclosed, Conformal Coated Rozmiar / Wymiar 5.00" L x 3.23" W x 4.88" H (127.0mm x 82.0mm x 124.0mm)
Seria DIMENSION Q Moc (W) 480W
Inne nazwy 1736-1067
QS20.241-C1-ND
temperatura robocza -10°C ~ 70°C (With Derating)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania DIN Rail
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Wymagane obciążenie minimalne -
cechy Adjustable Output, Conformal Coating, Load Sharing, PFC Wydajność 93.9%
szczegółowy opis Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 20A 85 ~ 276 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 20A
Zatwierdzenia CB, cCSAus, CE, cULus, cURus Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
QS20.241-A1
QS20.241-A1
Producenci: PULS
Opis: DIN RAIL PWR SUPPLY 480W 24V 20A