POM-2245L-C10-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
POM-2245L-C10-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: POM-2245L-C10-R
Producent / marka: PUI Audio, Inc.
Opis produktu MIC COND ANALOG OMNI -45DB
Arkusze danych: POM-2245L-C10-R.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje POM-2245L-C10-R
Part Number POM-2245L-C10-R Producent PUI Audio, Inc.
Opis MIC COND ANALOG OMNI -45DB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 74219 pcs Arkusz danych POM-2245L-C10-R.pdf
Zakres napięcia 2V ~ 10V Napięcie - znamionowe 2V
Rodzaj Electret Condenser Zakończenie Solder Pads
Rozmiar / Wymiar 0.236" Dia (6.00mm) Kształt Circular
Seria POM Wrażliwość -45dB ±4dB
Stosunek S / N 55dB Port Lokalizacja Top
Opakowania Bulk Typ wyjścia Analog
Inne nazwy 668-1389
POM2245LC10R
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Impedancja 2.2 kOhms Wysokość (max) 0.106" (2.70mm)
Kierunek Omnidirectional szczegółowy opis Analog Microphone Electret Condenser 2V ~ 10V Omnidirectional (-45dB ±4dB) Solder Pads