AS04008MS
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
PUI Audio, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AS04008MS
Producent / marka: PUI Audio, Inc.
Opis produktu SPEAKER 8OHM 400MW 90DB
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje AS04008MS
Part Number AS04008MS Producent PUI Audio, Inc.
Opis SPEAKER 8OHM 400MW 90DB Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5149 pcs Arkusz danych
Rodzaj General Purpose Zakończenie Solder Eyelet(s)
Technologia Magnetic Rozmiar / Wymiar 1.594" L x 1.594" W (40.50mm x 40.50mm)
Kształt Round, Square Frame Seria AS
oceny - Moc - znamionowe 400mW
Moc - Max 500mW Port Lokalizacja Top
Opakowania Tray Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Magnet Nd-Fe-B Materiał - Stożek Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
Impedancja 8 Ohms Wysokość - Siedzą (Max) 0.618" (15.70mm)
Zakres częstotliwości 800Hz ~ 5kHz Częstotliwość - samorezonansowa 800Hz
Wydajność - dBA 90.00 Wydajność - typ Sound Pressure Level (SPL)
Wydajność - Testowanie 1W/1M szczegółowy opis 8 Ohms General Purpose Speaker 400mW 800Hz ~ 5kHz Top Round, Square Frame 90dB