AI-4328-P-C120-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
AI-4328-P-C120-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AI-4328-P-C120-R
Producent / marka: PUI Audio, Inc.
Opis produktu AUDIO PIEZO IND 30-120V PNL MNT
Arkusze danych: AI-4328-P-C120-R.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AI-4328-P-C120-R
Part Number AI-4328-P-C120-R Producent PUI Audio, Inc.
Opis AUDIO PIEZO IND 30-120V PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 8323 pcs Arkusz danych AI-4328-P-C120-R.pdf
Zakres napięcia 30 ~ 120V Napięcie - znamionowe 110V
Zakończenie Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.256" (6.50mm) Technologia Piezo
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 98dB @ 110V, 10cm Rozmiar / Wymiar 1.673" Dia (42.50mm)
Seria AI oceny -
Port Lokalizacja Top Opakowania Bulk
Inne nazwy 668-1284
AI-4328-P-C120-R-ND
AI4328PC120R
temperatura robocza -30°C ~ 85°C
Tryb pracy Single Tone Rodzaj mocowania Panel Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ wejścia AC, DC
Wysokość - Siedzą (Max) 1.319" (33.50mm) Częstotliwość 2.8kHz
Trwanie - kierowca Circuitry Indicator, Internally Driven
szczegółowy opis Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 110V 17mA 2.8kHz 98dB @ 110V, 10cm Panel Mount Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.256" (6.50mm) Obecny - Dostawa 17mA