AI-4228-S-C28-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
PUI Audio, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AI-4228-S-C28-R
Producent / marka: PUI Audio, Inc.
Opis produktu AUDIO PIEZO IND 4-28V PNL MNT
Arkusze danych: AI-4228-S-C28-R.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje AI-4228-S-C28-R
Part Number AI-4228-S-C28-R Producent PUI Audio, Inc.
Opis AUDIO PIEZO IND 4-28V PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5854 pcs Arkusz danych AI-4228-S-C28-R.pdf
Zakres napięcia 4 ~ 28V Napięcie - znamionowe 12V
Zakończenie Solder Tabs Technologia Piezo
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 88dB @ 12V, 10cm Rozmiar / Wymiar 1.654" Dia (42.00mm)
Seria AI oceny -
Port Lokalizacja Top Opakowania Bulk
temperatura robocza -30°C ~ 85°C Tryb pracy Single Tone
Rodzaj mocowania Panel Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ wejścia DC
Wysokość - Siedzą (Max) 0.591" (15.00mm) Częstotliwość 2.9kHz
Trwanie - kierowca Circuitry Indicator, Internally Driven
szczegółowy opis Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 12V 10mA 2.9kHz 88dB @ 12V, 10cm Panel Mount Solder Tabs Obecny - Dostawa 10mA