AI-4228-P-FP28D-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
AI-4228-P-FP28D-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AI-4228-P-FP28D-R
Producent / marka: PUI Audio, Inc.
Opis produktu AUDIO PIEZO IND 6-28V PNL MNT
Arkusze danych: AI-4228-P-FP28D-R.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AI-4228-P-FP28D-R
Part Number AI-4228-P-FP28D-R Producent PUI Audio, Inc.
Opis AUDIO PIEZO IND 6-28V PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5909 pcs Arkusz danych AI-4228-P-FP28D-R.pdf
Zakres napięcia 6 ~ 28V Napięcie - znamionowe 12V
Zakończenie Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.256" (6.50mm) Technologia Piezo
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 90dB @ 12V, 10cm Rozmiar / Wymiar 1.673" Dia (42.50mm)
Seria AI oceny -
Port Lokalizacja Top Opakowania Bulk
Inne nazwy 668-1044
AI4228PFP28DR
temperatura robocza -30°C ~ 85°C
Tryb pracy Pulse, Fast Rodzaj mocowania Panel Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ wejścia AC, DC
Wysokość - Siedzą (Max) 1.299" (33.00mm) Częstotliwość 2.8kHz
Trwanie 3 PPS kierowca Circuitry Indicator, Internally Driven
szczegółowy opis Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 12V 10mA 2.8kHz 90dB @ 12V, 10cm Panel Mount Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.256" (6.50mm) Obecny - Dostawa 10mA