AI-4228-P-FP120-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
AI-4228-P-FP120-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AI-4228-P-FP120-R
Producent / marka: PUI Audio, Inc.
Opis produktu AUDIO PIEZO IND 30-120V PNL MNT
Arkusze danych: AI-4228-P-FP120-R.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje AI-4228-P-FP120-R
Part Number AI-4228-P-FP120-R Producent PUI Audio, Inc.
Opis AUDIO PIEZO IND 30-120V PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5810 pcs Arkusz danych AI-4228-P-FP120-R.pdf
Zakres napięcia 30 ~ 120V Napięcie - znamionowe 110V
Zakończenie Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.256" (6.50mm) Technologia Piezo
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 92dB @ 110V, 10cm Rozmiar / Wymiar 1.673" Dia (42.50mm)
Seria AI oceny -
Port Lokalizacja Top Opakowania Bulk
Inne nazwy 668-1042 temperatura robocza -30°C ~ 85°C
Tryb pracy Pulse, Fast Rodzaj mocowania Panel Mount
Typ wejścia DC Wysokość - Siedzą (Max) 1.299" (33.00mm)
Częstotliwość 2.8kHz Trwanie 3 PPS
kierowca Circuitry Indicator, Internally Driven szczegółowy opis Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 110V 20mA 2.8kHz 92dB @ 110V, 10cm Panel Mount Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.256" (6.50mm)
Obecny - Dostawa 20mA Zatwierdzenia cUL, UL