AI-3629-P-30V-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
PUI Audio, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AI-3629-P-30V-R
Producent / marka: PUI Audio, Inc.
Opis produktu AUDIO MAGNETIC IND 5-32V PNL MNT
Arkusze danych: AI-3629-P-30V-R.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje AI-3629-P-30V-R
Part Number AI-3629-P-30V-R Producent PUI Audio, Inc.
Opis AUDIO MAGNETIC IND 5-32V PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5797 pcs Arkusz danych AI-3629-P-30V-R.pdf
Zakres napięcia 5 ~ 32V Napięcie - znamionowe 30V
Zakończenie Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.248" (6.30mm) Technologia Magnetic
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 100dB @ 30V, 10cm Rozmiar / Wymiar 1.417" Dia (36.00mm)
Seria AI oceny -
Port Lokalizacja Top Opakowania Bulk
temperatura robocza -20°C ~ 60°C Tryb pracy Single Tone
Rodzaj mocowania Panel Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ wejścia DC
Wysokość - Siedzą (Max) - Częstotliwość 2.9kHz
Trwanie - kierowca Circuitry Indicator, Internally Driven
szczegółowy opis Buzzers Indicator, Internally Driven Magnetic 30V 60mA 2.9kHz 100dB @ 30V, 10cm Panel Mount Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.248" (6.30mm) Obecny - Dostawa 60mA