PSAC30U-560-R-C5
PHIHONG USAPHIHONG USA
PSAC30U-560-R-C5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PSAC30U-560-R-C5
Producent / marka: PHIHONG USA
Opis produktu AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 30W
Arkusze danych: 1.PSAC30U-560-R-C5.pdf2.PSAC30U-560-R-C5.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje PSAC30U-560-R-C5
Part Number PSAC30U-560-R-C5 Producent PHIHONG USA
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 30W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5970 pcs Arkusz danych 1.PSAC30U-560-R-C5.pdf2.PSAC30U-560-R-C5.pdf
Waga 0.353 lb (160.12g) Napięcie - Wyjście 56V
Napięcie - Wejście 90 ~ 264 VAC Rozmiar / Wymiar 4.07" L x 1.65" W x 1.13" H (103.4mm x 42.0mm x 28.7mm)
Seria PSAC30U (30W) Region Wykorzystywane International
Moc (W) 30W Polaryzacja Positive Center
Złącze wyjściowe Barrel Plug, 0.7mm I.D. x 2.5mm O.D. x 10.0mm Inne nazwy PSAC30U-560-C5
REWORK 0.7X2.5 CENTER+ PSAC30U-560-R-C5
temperatura robocza 0°C ~ 40°C Brak poboru mocy obciążenia 300mW (Max)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ wejścia Cord (Sold Separately)
Złącze wejściowe IEC 320-C14 Formularz Desktop (Class I)
Wydajność Level V szczegółowy opis 56V 30W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Obecny - Wyjście (Max) 540mA Długość przewodu 59" (1.50m)