OD8025-12LS02A
Orion FansOrion Fans
OD8025-12LS02A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: OD8025-12LS02A
Producent / marka: Orion Fans
Opis produktu FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Arkusze danych: 1.OD8025-12LS02A.pdf2.OD8025-12LS02A.pdf3.OD8025-12LS02A.pdf4.OD8025-12LS02A.pdf
520 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje OD8025-12LS02A
Part Number OD8025-12LS02A Producent Orion Fans
Opis FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Szerokość 25.00mm Waga -
Zakres napięcia - Napięcie - znamionowe 12VDC
Zakończenie 3 Wire Leads Ciśnienie statyczne 0.070 in H2O (17.4 Pa)
Rozmiar / Wymiar Square - 80mm L x 80mm H Seria OD8025
RPM 2100 RPM Moc (W) 600mW
Inne nazwy OD8025-12LS02AX
OD8025-12LSO2A
OD8025-12LSO2A-ND
OD802512LS02A
temperatura robocza -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Hałas 23.0 dB Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT) Materiał - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT)
Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks Żywotność @ Temp. 30000 Hrs @ 45°C
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Stopień ochrony -
cechy Auto Restart, Locked Rotor Sensor Rodzaj wentylatora Tubeaxial
Aktualna ocena 0.090A Typ łożyska Sleeve