OD8015-24MS
Orion FansOrion Fans
OD8015-24MS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: OD8015-24MS
Producent / marka: Orion Fans
Opis produktu FAN AXIAL 80X15MM 24VDC WIRE
Arkusze danych: 1.OD8015-24MS.pdf2.OD8015-24MS.pdf3.OD8015-24MS.pdf4.OD8015-24MS.pdf
520 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje OD8015-24MS
Part Number OD8015-24MS Producent Orion Fans
Opis FAN AXIAL 80X15MM 24VDC WIRE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Szerokość 15.00mm Waga -
Zakres napięcia - Napięcie - znamionowe 24VDC
Zakończenie 2 Wire Leads Ciśnienie statyczne -
Rozmiar / Wymiar Square - 80mm L x 80mm H Seria OD8015