OD6025-24LS02A
Orion FansOrion Fans
OD6025-24LS02A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: OD6025-24LS02A
Producent / marka: Orion Fans
Opis produktu FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
520 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje OD6025-24LS02A
Part Number OD6025-24LS02A Producent Orion Fans
Opis FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Szerokość 25.00mm Waga -
Zakres napięcia - Napięcie - znamionowe 24VDC
Zakończenie 3 Wire Leads Ciśnienie statyczne -
Rozmiar / Wymiar Square - 60mm L x 60mm H Seria OD6025
RPM - Inne nazwy OD6025-24LS02AX
OD6025-24LSO2A
OD6025-24LSO2A-ND
OD602524LS02A
temperatura robocza 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C) Hałas -
Żywotność @ Temp. - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stopień ochrony - cechy Locked Rotor Sensor
Rodzaj wentylatora Tubeaxial Aktualna ocena -
Typ łożyska Sleeve Zatwierdzenia cURus, TUV
Przepływ powietrza -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
OD6025-24LB01A
OD6025-24LB01A
Producenci: Orion Fans
Opis: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Na stanie: 9107 pcs
Pobieranie: OD6025-24LB01A.pdf
RFQ
OD6025-24MB
OD6025-24MB
Producenci: Orion Fans
Na stanie: 14171 pcs
Pobieranie: OD6025-24MB.pdf
RFQ
OD6025-24LS
OD6025-24LS