OD6025-12LS02A
Orion FansOrion Fans
OD6025-12LS02A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: OD6025-12LS02A
Producent / marka: Orion Fans
Opis produktu FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
520 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje OD6025-12LS02A
Part Number OD6025-12LS02A Producent Orion Fans
Opis FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Szerokość 25.00mm Waga -
Zakres napięcia - Napięcie - znamionowe 12VDC
Zakończenie 3 Wire Leads Ciśnienie statyczne -
Rozmiar / Wymiar Square - 60mm L x 60mm H Seria OD6025
RPM - Inne nazwy OD6025-12LS02AX
OD6025-12LSO2A
OD6025-12LSO2A-ND
OD602512LS02A
temperatura robocza 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C) Hałas -