OD5010-12MS
Orion FansOrion Fans
OD5010-12MS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: OD5010-12MS
Producent / marka: Orion Fans
Opis produktu FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE
Arkusze danych: 1.OD5010-12MS.pdf2.OD5010-12MS.pdf3.OD5010-12MS.pdf
520 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje OD5010-12MS
Part Number OD5010-12MS Producent Orion Fans
Opis FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 14827 pcs Arkusz danych 1.OD5010-12MS.pdf2.OD5010-12MS.pdf3.OD5010-12MS.pdf
Szerokość 10.50mm Waga -
Zakres napięcia - Napięcie - znamionowe 12VDC
Zakończenie 2 Wire Leads Ciśnienie statyczne -
Rozmiar / Wymiar Square - 50mm L x 50mm H Seria OD5010
RPM - Inne nazwy OD5010-12MSX
OD501012MS
temperatura robocza - Hałas -
Żywotność @ Temp. - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stopień ochrony - cechy -
Rodzaj wentylatora Tubeaxial Aktualna ocena -
Typ łożyska Sleeve Zatwierdzenia cURus
Przepływ powietrza -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
OD5010-12MSS02A
OD5010-12MSS02A
Producenci: Orion Fans
Opis: FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE