OD4020-24MB
Orion FansOrion Fans
OD4020-24MB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: OD4020-24MB
Producent / marka: Orion Fans
Opis produktu FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
Arkusze danych: 1.OD4020-24MB.pdf2.OD4020-24MB.pdf3.OD4020-24MB.pdf4.OD4020-24MB.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje OD4020-24MB
Part Number OD4020-24MB Producent Orion Fans
Opis FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Szerokość 20.00mm Waga -
Zakres napięcia 10 ~ 27VDC Napięcie - znamionowe 24VDC
Zakończenie 2 Wire Leads Ciśnienie statyczne 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Rozmiar / Wymiar Square - 40mm L x 40mm H Seria OD4020
RPM 6900 RPM Inne nazwy 1053-1222
OD4020-24MBX
OD402024MB
temperatura robocza -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Hałas 28.0 dB
Żywotność @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stopień ochrony - cechy -
Rodzaj wentylatora Tubeaxial Aktualna ocena 0.060A