OD4010-12LS02A
Orion FansOrion Fans
OD4010-12LS02A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: OD4010-12LS02A
Producent / marka: Orion Fans
Opis produktu FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE
Arkusze danych: 1.OD4010-12LS02A.pdf2.OD4010-12LS02A.pdf3.OD4010-12LS02A.pdf4.OD4010-12LS02A.pdf
520 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje OD4010-12LS02A
Part Number OD4010-12LS02A Producent Orion Fans
Opis FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Szerokość 10.50mm Waga -
Zakres napięcia 7 ~ 14VDC Napięcie - znamionowe 12VDC
Zakończenie 3 Wire Leads Ciśnienie statyczne 0.060 in H2O (14.9 Pa)
Rozmiar / Wymiar Square - 40mm L x 40mm H Seria OD4010
RPM 4200 RPM Inne nazwy OD4010-12LS02AX
OD4010-12LSO2A
OD4010-12LSO2A-ND
OD401012LS02A
temperatura robocza -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Hałas 14.0 dB
Żywotność @ Temp. 30000 Hrs @ 45°C Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stopień ochrony - cechy Locked Rotor Sensor
Rodzaj wentylatora Tubeaxial Aktualna ocena 0.060A