OD254AP-12MB
Orion FansOrion Fans
OD254AP-12MB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: OD254AP-12MB
Producent / marka: Orion Fans
Opis produktu FAN AXIAL 254X89MM 12VDC WIRE
Arkusze danych: 1.OD254AP-12MB.pdf2.OD254AP-12MB.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje OD254AP-12MB
Part Number OD254AP-12MB Producent Orion Fans
Opis FAN AXIAL 254X89MM 12VDC WIRE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1103 pcs Arkusz danych 1.OD254AP-12MB.pdf2.OD254AP-12MB.pdf
Szerokość 89.00mm Waga -
Zakres napięcia 9 ~ 13VDC Napięcie - znamionowe 12VDC
Zakończenie 2 Wire Leads Ciśnienie statyczne 0.580 in H2O (144.5 Pa)
Rozmiar / Wymiar Round - 254mm Dia Seria OD254AP
RPM 2000 RPM Moc (W) 23.00W
Inne nazwy 1053-1192
OD254AP-12MBX
OD254AP12MB
temperatura robocza -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Hałas 47.0 dB Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Frame Aluminum Materiał - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced
Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks Żywotność @ Temp. 40000 Hrs @ 60°C
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Stopień ochrony -
cechy - Rodzaj wentylatora Tubeaxial
Aktualna ocena 1.9A Typ łożyska Ball