OD127-48MB
Orion FansOrion Fans
OD127-48MB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: OD127-48MB
Producent / marka: Orion Fans
Opis produktu FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE
Arkusze danych: 1.OD127-48MB.pdf2.OD127-48MB.pdf3.OD127-48MB.pdf4.OD127-48MB.pdf
520 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje OD127-48MB
Part Number OD127-48MB Producent Orion Fans
Opis FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Szerokość 38.50mm Waga -
Zakres napięcia 22 ~ 55VDC Napięcie - znamionowe 48VDC
Zakończenie 2 Wire Leads Ciśnienie statyczne 0.350 in H2O (87.2 Pa)
Rozmiar / Wymiar Square - 127mm L x 127mm H Seria OD127
RPM 2950 RPM Inne nazwy OD127-48MBX
OD12748MB
temperatura robocza -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Hałas 53.0 dB
Żywotność @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stopień ochrony - cechy -
Rodzaj wentylatora Tubeaxial Aktualna ocena 0.230A
Typ łożyska Ball Zatwierdzenia cURus, TUV
Przepływ powietrza 161.0 CFM (4.51m³/min)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
OD127AP-12HTB
OD127AP-12HTB
Producenci: Orion Fans
Opis: FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC TERM
Na stanie: 3629 pcs
Pobieranie: OD127AP-12HTB.pdf
RFQ
OD127-48MB01A
OD127-48MB01A
Producenci: Orion Fans
Opis: FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE
Na stanie: 4031 pcs
Pobieranie: OD127-48MB01A.pdf
RFQ
OD127-48LB10A
OD127-48LB10A
Pobieranie: OD127-48LB10A.pdf
OD127-48MB10A
OD127-48MB10A
Pobieranie: OD127-48MB10A.pdf
OD127-48MBO2A
OD127-48MBO2A