OD1238AP-24HTB
Orion FansOrion Fans
OD1238AP-24HTB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: OD1238AP-24HTB
Producent / marka: Orion Fans
Opis produktu FAN AXIAL 119.5X38.5MM 24VDC
Arkusze danych: OD1238AP-24HTB.pdf
120 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje OD1238AP-24HTB
Part Number OD1238AP-24HTB Producent Orion Fans
Opis FAN AXIAL 119.5X38.5MM 24VDC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6767 pcs Arkusz danych OD1238AP-24HTB.pdf
Szerokość 38.50mm Waga -
Zakres napięcia - Napięcie - znamionowe 24VDC
Zakończenie 2 Terminals Ciśnienie statyczne 0.480 in H2O (119.6 Pa)
Rozmiar / Wymiar Square - 119.5mm L x 119.5mm H Seria OD1238AP
RPM 3600 RPM Moc (W) 10.30W
Inne nazwy OD1238AP-24HTBX temperatura robocza 5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C)
Hałas 48.0 dB(A) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Frame Aluminum Materiał - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT)
Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks Żywotność @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Stopień ochrony -
cechy Auto Restart Rodzaj wentylatora Tubeaxial
Aktualna ocena 0.430A Typ łożyska Ball