XG2A-1002
OmronOmron
Omron
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: XG2A-1002
Producent / marka: Omron
Opis produktu CONN SOCKET IDC 10POS .1X.1
Arkusze danych: XG2A-1002.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje XG2A-1002
Part Number XG2A-1002 Producent Omron
Opis CONN SOCKET IDC 10POS .1X.1 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 43638 pcs Arkusz danych XG2A-1002.pdf
wire Gauge 28 AWG Seria XG2
Rozstaw rzędów 0.100" (2.54mm) Opakowania Bulk
Inne nazwy XG2A1002 Liczba rzędów 2
Ilość Pozycje Loaded All Liczba biegunów 10
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
cechy Feed Through szczegółowy opis 10 Position Ribbon Cable, DIP Header Connector Black IDC 28 AWG Through Hole
Kontakt Wykończenie Grubość - Kontakt Finish Tin
Typ złącza Ribbon Cable, DIP Header Kolor Black
Zakończenie kabla IDC Złącze kablowe 0.050" (1.27mm)
Skrzynia przynęty 0.100" (2.54mm)