G2R-2-AC24
OmronOmron
G2R-2-AC24 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: G2R-2-AC24
Producent / marka: Omron
Opis produktu RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
Arkusze danych: G2R-2-AC24.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje G2R-2-AC24
Part Number G2R-2-AC24 Producent Omron
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 14104 pcs Arkusz danych G2R-2-AC24.pdf
Włącz napięcie (maks) 19.2 VAC Wyłącz napięcie (Min) 7.2 VAC
Termination Style PC Pin przełączanie napięcia 380VAC, 125VDC - Max