3G3AX-RBC12001
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 3G3AX-RBC12001
Producent / marka: Omron Automation & Safety
Opis produktu BRK RESISTOR 1200W,17OHMS 10%ED
Arkusze danych: 3G3AX-RBC12001.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 86 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 86 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 3G3AX-RBC12001
Part Number 3G3AX-RBC12001 Producent Omron Automation & Safety
Opis BRK RESISTOR 1200W,17OHMS 10%ED Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 86 pcs Arkusz danych 3G3AX-RBC12001.pdf
Waga - Stosowanie -
specyfikacje 17Ohm, 1200W Seria -
Inne nazwy 3G3AXRBC12001 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Do użytku z / Podobne produkty 3G3LX, 3G3MX2, 3G3RX Series szczegółowy opis Braking Resistor 17Ohm, 1200W