WNC25RFET
OhmiteOhmite
WNC25RFET Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WNC25RFET
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 25 OHM 2W 1% AXIAL
Arkusze danych: WNC25RFET.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WNC25RFET
Part Number WNC25RFET Producent Ohmite
Opis RES 25 OHM 2W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 97395 pcs Arkusz danych WNC25RFET.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
Seria WN Tryb panel 25 Ohms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)