WHB560FET
OhmiteOhmite
WHB560FET Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WHB560FET
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 560 OHM 1W 1% AXIAL
Arkusze danych: WHB560FET.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WHB560FET
Part Number WHB560FET Producent Ohmite
Opis RES 560 OHM 1W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 124221 pcs Arkusz danych WHB560FET.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Seria WH Tryb panel 560 Ohms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)