WHA560FET
OhmiteOhmite
WHA560FET Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WHA560FET
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 560 OHM 1/2W 1% AXIAL
Arkusze danych: WHA560FET.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WHA560FET
Part Number WHA560FET Producent Ohmite
Opis RES 560 OHM 1/2W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 113313 pcs Arkusz danych WHA560FET.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
Seria WH Tryb panel 560 Ohms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)