TWW5J3R3
OhmiteOhmite
TWW5J3R3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TWW5J3R3
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 3.3 OHM 5W 5% RADIAL
Arkusze danych: TWW5J3R3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje TWW5J3R3
Part Number TWW5J3R3 Producent Ohmite
Opis RES 3.3 OHM 5W 5% RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4214 pcs Arkusz danych TWW5J3R3.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±400ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Radial Lead Rozmiar / Wymiar 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Seria TWW Tryb panel 3.3 Ohms
Moc (W) 5W Opakowania Bulk
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 275°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.024" (26.00mm)
cechy Flame Proof, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 3.3 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Kompozycja Wirewound
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
TWW5J47R
TWW5J47R
Producenci: Ohmite
Opis: RES 47 OHM 5W 5% RADIAL
Na stanie: 4167 pcs
Pobieranie: TWW5J47R.pdf
RFQ
TWW5J33RE
TWW5J33RE
Producenci: Ohmite
Opis: RES 33 OHM 5W 5% RADIAL
Na stanie: 196513 pcs
Pobieranie: TWW5J33RE.pdf
RFQ
TWW5J3R3E
TWW5J3R3E
Opis: RES 3.3 OHM 5W 5% RADIAL