TWW5J2R7
OhmiteOhmite
TWW5J2R7 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TWW5J2R7
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 2.7 OHM 5W 5% RADIAL
Arkusze danych: TWW5J2R7.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje TWW5J2R7
Part Number TWW5J2R7 Producent Ohmite
Opis RES 2.7 OHM 5W 5% RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5381 pcs Arkusz danych TWW5J2R7.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±400ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Radial Lead Rozmiar / Wymiar 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Seria TWW Tryb panel 2.7 Ohms
Moc (W) 5W Opakowania Bulk
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 275°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.024" (26.00mm)
cechy Flame Proof, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 2.7 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Kompozycja Wirewound