TWW3JR43E
OhmiteOhmite
TWW3JR43E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TWW3JR43E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 0.43 OHM 3W 5% RADIAL
Arkusze danych: TWW3JR43E.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TWW3JR43E
Part Number TWW3JR43E Producent Ohmite
Opis RES 0.43 OHM 3W 5% RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 139139 pcs Arkusz danych TWW3JR43E.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±400ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Radial Lead Rozmiar / Wymiar 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Seria TWW Tryb panel 430 mOhms
Moc (W) 3W Opakowania Bulk
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 275°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 1.024" (26.00mm) cechy Flame Proof, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 430 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound