TWW3J30RE
OhmiteOhmite
TWW3J30RE Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TWW3J30RE
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 30 OHM 3W 5% RADIAL
Arkusze danych: TWW3J30RE.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TWW3J30RE
Part Number TWW3J30RE Producent Ohmite
Opis RES 30 OHM 3W 5% RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 143612 pcs Arkusz danych TWW3J30RE.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±350ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Radial Lead Rozmiar / Wymiar 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Seria TWW Tryb panel 30 Ohms
Moc (W) 3W Opakowania Bulk
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 275°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 1.024" (26.00mm) cechy Flame Proof, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 30 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound