TWW3J1R5
OhmiteOhmite
TWW3J1R5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TWW3J1R5
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 1.5 OHM 3W 5% RADIAL
Arkusze danych: TWW3J1R5.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje TWW3J1R5
Part Number TWW3J1R5 Producent Ohmite
Opis RES 1.5 OHM 3W 5% RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5969 pcs Arkusz danych TWW3J1R5.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±400ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Radial Lead Rozmiar / Wymiar 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Seria TWW Tryb panel 1.5 Ohms
Moc (W) 3W Opakowania Bulk
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 275°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.024" (26.00mm)
cechy Flame Proof, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 1.5 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Kompozycja Wirewound
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
TWW3J20RE
TWW3J20RE
Producenci: Ohmite
Opis: RES 20 OHM 3W 5% RADIAL
Na stanie: 147575 pcs
Pobieranie: TWW3J20RE.pdf
RFQ
TWW3J1R5E
TWW3J1R5E
Producenci: Ohmite
Opis: RES 1.5 OHM 3W 5% RADIAL