TWW10JR10E
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TWW10JR10E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 0.1 OHM 10W 5% RADIAL
Arkusze danych: TWW10JR10E.pdf
300 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TWW10JR10E
Part Number TWW10JR10E Producent Ohmite
Opis RES 0.1 OHM 10W 5% RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 61055 pcs Arkusz danych TWW10JR10E.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±400ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Radial Lead Rozmiar / Wymiar 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Seria TWW Tryb panel 100 mOhms
Moc (W) 10W Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy OHTWW10JR10E
OHTWW10JR10E-ND
temperatura robocza -55°C ~ 275°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 2.008" (51.00mm)
cechy Flame Proof, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 100 mOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Kompozycja Wirewound