TWM5J430E
OhmiteOhmite
TWM5J430E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TWM5J430E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 430 OHM 5W 5% RADIAL
Arkusze danych: TWM5J430E.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TWM5J430E
Part Number TWM5J430E Producent Ohmite
Opis RES 430 OHM 5W 5% RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 130087 pcs Arkusz danych TWM5J430E.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±350ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Radial Lead Rozmiar / Wymiar 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Seria TWM Tryb panel 430 Ohms
Moc (W) 5W Opakowania Bulk
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 275°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 1.024" (26.00mm) cechy Flame Proof, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 430 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film