TWM3J750E
OhmiteOhmite
TWM3J750E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TWM3J750E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 750 OHM 3W 5% RADIAL
Arkusze danych: TWM3J750E.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TWM3J750E
Part Number TWM3J750E Producent Ohmite
Opis RES 750 OHM 3W 5% RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 157209 pcs Arkusz danych TWM3J750E.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±350ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Radial Lead Rozmiar / Wymiar 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Seria TWM Tryb panel 750 Ohms
Moc (W) 3W Opakowania Bulk
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 275°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 1.024" (26.00mm) cechy Flame Proof, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 750 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film
Kompozycja Metal Oxide Film
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
TWM3J750
TWM3J750
Producenci: Ohmite
Opis: RES 750 OHM 3W 5% RADIAL