TWM3J100
OhmiteOhmite
TWM3J100 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TWM3J100
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 100 OHM 3W 5% RADIAL
Arkusze danych: TWM3J100.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje TWM3J100
Part Number TWM3J100 Producent Ohmite
Opis RES 100 OHM 3W 5% RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5820 pcs Arkusz danych TWM3J100.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±350ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Radial Lead Rozmiar / Wymiar 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Seria TWM Tryb panel 100 Ohms
Moc (W) 3W Opakowania Bulk
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 275°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.024" (26.00mm)
cechy Flame Proof, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 100 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
TWM10J4K3E
TWM10J4K3E
Producenci: Ohmite
Opis: RES 4.3K OHM 10W 5% RADIAL
Na stanie: 63150 pcs
Pobieranie: TWM10J4K3E.pdf
RFQ
TWM3J100E
TWM3J100E
Producenci: Ohmite
Opis: RES 100 OHM 3W 5% RADIAL