TNP10SC100RFE
OhmiteOhmite
TNP10SC100RFE Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TNP10SC100RFE
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 100 OHM 10W 1% TO126
Arkusze danych: TNP10SC100RFE.pdf
1 pcs
60 pcs
120 pcs
1020 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TNP10SC100RFE
Part Number TNP10SC100RFE Producent Ohmite
Opis RES 100 OHM 10W 1% TO126 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 57809 pcs Arkusz danych TNP10SC100RFE.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet TO-126 Rozmiar / Wymiar 0.335" L x 0.122" W (8.50mm x 3.10mm)
Seria TNP10 Tryb panel 100 Ohms
Moc (W) 10W Opakowania Tube
Package / Case TO-126-2 temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.598" (15.19mm) cechy Moisture Resistant, Non-Inductive
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 100 Ohms ±1% 10W Through Hole Resistor TO-126-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thin Film