TL88K50R0E
OhmiteOhmite
TL88K50R0E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TL88K50R0E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES CHAS MNT 50 OHM 10% 114W
Arkusze danych: TL88K50R0E.pdf
24 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TL88K50R0E
Part Number TL88K50R0E Producent Ohmite
Opis RES CHAS MNT 50 OHM 10% 114W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3070 pcs Arkusz danych TL88K50R0E.pdf
Tolerancja ±10% Współczynnik temperaturowy ±250ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 3.465" L x 1.012" W (88.00mm x 25.70mm) Seria TL
Tryb panel 50 Ohms Moc (W) 114W
Opakowania Bulk Package / Case Module
temperatura robocza -40°C ~ 125°C element mocowania Flanges
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Lead Style Quick Connects, 0.250" (6.35mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 50 Ohms ±10% 114W Thick Film Chassis Mount Resistor