TL88K10R0
OhmiteOhmite
TL88K10R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TL88K10R0
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES CHAS MNT 10 OHM 10% 114W
Arkusze danych: TL88K10R0.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje TL88K10R0
Part Number TL88K10R0 Producent Ohmite
Opis RES CHAS MNT 10 OHM 10% 114W Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5732 pcs Arkusz danych TL88K10R0.pdf
Tolerancja ±10% Współczynnik temperaturowy ±250ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 3.465" L x 1.012" W (88.00mm x 25.70mm) Seria TL
Tryb panel 10 Ohms Moc (W) 114W
Opakowania Bulk Package / Case Module
temperatura robocza -40°C ~ 125°C element mocowania Flanges
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 10 Ohms ±10% 114W Thick Film Chassis Mount Resistor Kompozycja Thick Film