TFSD100RJE
OhmiteOhmite
TFSD100RJE Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TFSD100RJE
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 100 OHM 1W 5% AXIAL
Arkusze danych: TFSD100RJE.pdf
112 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TFSD100RJE
Part Number TFSD100RJE Producent Ohmite
Opis RES 100 OHM 1W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 14469 pcs Arkusz danych TFSD100RJE.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.315" x 0.035" Rectangular x 0.827" L (8.00mm x 0.90mm x 21.00mm)
Seria TFS Tryb panel 100 Ohms
Moc (W) 1W Opakowania Bulk
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 200°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Non-Inductive, Pulse Withstanding
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 100 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Thick Film